Brio Luksus Togbane Sæt 33052

Oplev mange timers sjov med Brio Luksus Togbane Sæt 33052, der kommer med et omfattende udvalg af skinner, tog og tilbehør. Dette sæt tilbyder kreative legemuligheder og kan let kombineres med andre Brio produkter.

Brio Luksus Togbane Sæt 33052 koster lige nu 1.510 kr. En stigning på 20,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.249 kr (17. april 2026) og 1.510 kr (02. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.510 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brio 33052 Togbane, deluxe sæt
1.510 kr
+ fri fragt
Total: 1.510 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BRIO De Luxe Togbanesæt 33052
1.550 kr
+ fri fragt
Total: 1.550 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Brio Luksus Togbane Sæt 33052
1.780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
BRIO World 33052 Deluxe Järnvägsset
1.787 kr
Total: 1.787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
Togbane, BRIO Deluxe Railway set
3.749 kr
+ fri fragt
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Legetøjstog og togbaner