BRIO 33960 Safari Eventyrsæt

4.8 (43 anmeldelser)

Oplev det spændende afrikanske dyreliv med BRIO 33960 Safari Eventyrsæt. Togbanen giver dig mulighed for at udforske savannen og observere dyrene i deres naturlige omgivelser. Sættet inkluderer 26 dele med et lokomotiv og autentiske safari-detaljer.

BRIO 33960 Safari Eventyrsæt koster lige nu 363 kr. En stigning på 8,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 335 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 335 kr (03. maj 2026) og 370 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 363 kr hos Babysam.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brio 33960 Safarieventyrsæt, togbane
363 kr
+ 39 kr fragt
Total: 402 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Bedste pris
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
Safarieventyrsæt, togbane
363 kr
+ 49 kr fragt
Total: 412 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BRIO World Safari Eventyrsæt m. Togbane 26 dele 33960
499 kr
+ fri fragt
Total: 499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Brio World Safari Eventyr Togbane 33960
510 kr
+ 40 kr fragt
Total: 550 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brio 33960 Safari Tågset
538 kr
Total: 538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
BRIO Safari Eventyr togsæt 26 dele -3+
999 kr
+ fri fragt
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brio
Kategori: Modeltog og togsæt
type: Togsæt