BRIO 33887

4.7 (235 anmeldelser)

BRIO 33887 er et togbane-sæt med lagerbygning, hvor du kan bygge i højden ved hjælp af stabelbare broer, sving og buede skinner. Sættet giver mulighed for at føre banen hele vejen op til toppen af lagerbygningen og tilføjer spænding til legen. Velegnet til børn fra 3 år og op, og kan bruges som udvidelse til eksisterende BRIO togbane.

BRIO 33887 koster lige nu 546 kr. En stigning på 3,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 530 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 530 kr (09. maj 2026) og 546 kr (14. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 546 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brio 33887 Set med hisschakt & bro.
546 kr
Total: 546 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brio 33887 Togbane, Løft & læs med lagerbygning
570 kr
+ 39 kr fragt
Total: 609 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Brio World Tog Løft Og Læs Med Lagerbygning 33887
730 kr
+ 40 kr fragt
Total: 770 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BRIO World Togbane m. Lagerbygning 32 dele Løft & Læs 33887
740 kr
+ fri fragt
Total: 740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Streetshoppen favicon
Streetshoppen
Model Brio 53.033.887
1.387 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.476 kr
På lager
Leveringstid: 3-7 dage
Køb nu
Nova Nordic A/S favicon
Nova Nordic A/S
BRIO togsæt Løft & Læs lagerbygning, Fra 3 år +
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brio