Brio 33312 Disney Princess Slot

4.8 (59 anmeldelser)
Brio 33312 Disney Princess Slot
Bedste pris
Stabil pris
429kr
680 krSPAR 37%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Brio 33312 Disney Princess Slot er et legesæt, hvor du kan tage med Aurora, Belle og Askepot på eventyr. Sættet indeholder et prinsesseslot, trætogskinner, et lyserødt prinsessetog med vogne, tre Disney prinsessefigurer og tilbehør. Slottet kan åbnes som et dukkehus, så børn kan udforske rummene, lege med figurerne og bruge den glitrende rutsjebane. Lavet af FSC-certificeret europæisk bøgetræ, plastik og metaldetaljer. Velegnet fra 3 år.

Brio 33312 Disney Princess Slot koster lige nu 429 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 16,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 513 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 429 kr (29. maj 2026) og 513 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 429 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Brio 33312 Disney Princess Slot sæt
429 kr
+ 39 kr fragt
Total: 468 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Kids-world.dk favicon
Kids-world.dk
BRIO Legetøj Disney Princess Slot 33312
635 kr
+ fri fragt
Total: 635 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Brio 33312 Castle Set Disney Prince
663 kr
Total: 663 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
33312 Slotssæt Disney Princess
669 kr
Total: 669 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Brio Disney Princess Slot 33312
680 kr
+ 40 kr fragt
Total: 720 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Brio