Bright Starts 4-in-1 Walker Ford F-150

4.5 (266 anmeldelser)

Bright Starts 4-i-1 Walker Ford F-150 kombinerer sjov og funktionalitet. Denne gåvogn vokser med barnet, understøtter flere legestadier og kan bruges af to børn samtidig. Inspireret af den ikoniske Ford pick-up, er den det perfekte værktøj til at balancere læring og leg.

Bright Starts 4-in-1 Walker Ford F-150 koster lige nu 1.007 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 945 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 945 kr (05. maj 2026) og 1.007 kr (11. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.007 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bright Starts 4-in-1 Walker Ways to Play Walker™ Ford F-150
1.007 kr
+ fri fragt
Total: 1.007 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bright Starts Gåvogn 4-i-1 Ford F-150
1.180 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.220 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
Babysam.dk favicon
Babysam.dk
4-i-1 Gåvogn, Ways to Play Walker Ford F-150
1.200 kr
+ fri fragt
Total: 1.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bright Starts 4-i-1 Walker, Ways to Play Walker™ Ford F-150
1.417 kr
Total: 1.417 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bright Starts
Kategori: Babylegetøj
funktioner: Aktivitetscenter, Med justerbar højde, Med lydeffekter
min. anbefalet alder: 6 måneder
tema: Black
type: Gåvogn