Braun Silk-expert Pro PL5356

4.7 (233 anmeldelser)

Braun Silk-expert Pro PL5356 er en avanceret IPL-enhed, der anvender intenst pulserende lys til effektiv hårfjerning. Oplev op til 12 måneder med glat hud, hvor de første resultater kan ses efter kun 3 uger. Designet i elegant guld og hvid, passer den perfekt ind i din skønhedsrutine derhjemme.

Braun Silk-expert Pro PL5356 koster lige nu 2.740 kr. En stigning på 2,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.676 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.676 kr (21. april 2026) og 2.756 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.740 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Silk-expert Pro PL5356 Hårfjernelses-system Guld/hvid
2.740 kr
Total: 2.740 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Lysepilator Silk-expert Pro PL5356
2.874 kr
+ fri fragt
Total: 2.874 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Silk-expert Pro PL5356 Hårfjernelses-system Guld/hvid
3.052 kr
Total: 3.052 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-expert Pro PL5356 Intense pulsed light Gold, White
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Silk-expert Pro PL5356 Intenst pulserende lys Guld, Hvid
4.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun
Kategori: IPL- og laserapparater til hårfjerning