Braun Silk-épil 9 Flex 9030

4.7 (912 anmeldelser)

Oplev effektiv og skånsom hårfjerning med Braun Silk-épil 9 Flex 9030. Det brede, drejelige hoved følger kroppens konturer og fjerner selv korte hår for op til en måneds glat hud. Denne epilator er ideel til hjemmebrug og sikrer et silkeblødt resultat hver gang.

Braun Silk-épil 9 Flex 9030 koster lige nu 962 kr. En stigning på 25,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 769 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 769 kr (10. maj 2026) og 962 kr (13. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 962 kr hos Teknikproffset DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Epilator Silk-épil 9 SES9-030
962 kr
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Braun Ses9-030 Epilator
1.010 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.050 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-A©pil 9, 9-030, Epilierer, WeiAz/RosA©gold
1.019 kr
+ fri fragt
Total: 1.019 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Braun Silk-épi 9 SES9-030
1.214 kr
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Silk-épil 9-030 Epilator Hvid
1.282 kr
Total: 1.282 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Silk-épil 9 9-030 40 pincetter Hvid
1.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Epilator SES9-030
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Braun Silk-épil 9-030 elektrisk epilator til våd/tør hårfjerning
1.359 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.428 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Epilator Silk-épil 9 SES9-030
1.749 kr
Total: 1.749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Epilatorer