Braun Silk-épil 9 Flex 9-481

4.7 (1 anmeldelse)
Braun Silk-épil 9 Flex 9-481
Bedste pris
Stabil pris
1.492kr
2.298 krSPAR 35%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Braun Silk-épil 9 Flex 9-481 er en epilator i elegant guld og hvid, designet til brug på bikinilinjen. Den fjerner hår ned til 0,5 mm og er batteridrevet, hvilket giver fleksibilitet under brug. Produceret i Tyskland, egner den sig til effektiv hårfjerning i hjemmet og en glat hudplejerutine.

Braun Silk-épil 9 Flex 9-481 koster lige nu 1.492 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,8 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.519 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.492 kr (12. maj 2026) og 1.519 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.492 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Silk-epil Flex 9-481 3D SensoSmart Hårfjernelses-system Hvid/Guld
1.492 kr
Total: 1.492 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Silk-épil 9 3D Flex SkinSpa 9-481 epilator
1.685 kr
Total: 1.685 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Epilator Silk-épil 9 Flex SkinSpa 9-481 3D epilator Wet & Dry
1.779 kr
+ fri fragt
Total: 1.779 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-pil 9 Flex SkinSpa 9-481 3D Gold White
1.855 kr
+ fri fragt
Total: 1.855 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Silk-épil 9 Flex SkinSpa 9-481 3D Guld, Hvid
2.298 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.337 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun