Braun Silk-épil 9 Flex 9-030

Oplev tættere barbering med Braun Silk-épil 9 Flex 9-030. Denne epilator har 40 pincetter med MicroGrip teknologi og fleksibelt hoved for effektiv hårfjerning. Den batteridrevne enhed er designet i smukke lyserøde og hvide nuancer, fremstillet i Tyskland.

Braun Silk-épil 9 Flex 9-030 koster lige nu 1.282 kr. En stigning på 21,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.052 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.052 kr (16. april 2026) og 1.282 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.282 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Silk-épil 9 Flex 9030 Epilator Guld Hvid
1.282 kr
Total: 1.282 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Braun Se3-031 Epilator
1.300 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.340 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-épil 9 Flex 9030 Epilator Guld Hvid
1.349 kr
+ fri fragt
Total: 1.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Silk-épil 9 Flex 9-030 3D 40 pincetter Lyserød, Hvid
1.603 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.642 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Epilator SES9-030 3D
1.673 kr
+ fri fragt
Total: 1.673 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Braun Silk-épil 9 Epilator Ladyshaver SES9-030 Hvid/Rosa
1.799 kr
+ fri fragt
Total: 1.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Epilator Silk-épil 9 Flex 3D SES9-030
1.819 kr
Total: 1.819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Epilator Silk-épil 9 Flex 3D SES9-030
2.319 kr
Total: 2.319 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 14.3%

Specifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Epilatorer