Braun Silk-épil 9 9-041

Braun Silk-épil 9 9-041 er en epilator med 40 MicroGrip-pincet, der fjerner hår så korte som 0,5 mm for op til en måneds glat hud. Det brede, drejelige hoved følger kroppens konturer, og præcisionshåndtaget sikrer godt greb, også under våd brug. Epilatoren kan anvendes både vådt og tørt, og massagerullen hjælper med at reducere ubehag. Der medfølger dameshaverhoved og trimmerhætte til følsomme områder. Fremstillet i Tyskland og mulighed for 5-års udvidet garanti ved registrering.

Braun Silk-épil 9 9-041 koster lige nu 969 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 960 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 960 kr (12. juni 2026) og 969 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 969 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-épil 9 9-041 Epilator Hvid
969 kr
+ fri fragt
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Epilator Silk-épil 9 9-041 epilator Wet & Dry
1.230 kr
+ fri fragt
Total: 1.230 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Silk epil 9 9-041 epilator
1.368 kr
Total: 1.368 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Epilator Silk-épil 9 SES9-041
1.749 kr
Total: 1.749 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun