Braun Series 9 Pro+ 9667CC Barbermaskine Sølv

Braun Series 9 Pro+ 9667CC barbermaskine i sølv er designet til både våd og tør barbering. Maskinen har 5 specialiserede ProShave-elementer, herunder ProLift-blade, som sikrer en effektiv og skånsom barbering, uanset om du har 1-, 3- eller 7-dages skæg. Den er udstyret med foliebarberingssystem og knive i rustfrit stål, og kan bruges med både batteri og strøm.

Braun Series 9 Pro+ 9667CC Barbermaskine Sølv koster lige nu 2.804 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.679 kr. Vores prishistorik bygger på 79 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.679 kr (27. maj 2026) og 3.074 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.804 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Series 9 Pro+ 9667CC Barbermaskine Sølv
2.804 kr
Total: 2.804 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Series 9 Pro+ 9667CC Barbermaskine Sølv
3.149 kr
+ fri fragt
Total: 3.149 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cocopanda DK favicon
Cocopanda DK
Braun Series 9 PRO+ Electric Shaver SmartCare Station Wet & Dry 9
3.154 kr
Total: 3.154 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Series 9 PRO+ elektrisk barbermaskine sølv
3.363 kr
Total: 3.363 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Braun Series 9 Pro+ Elektrisk Barbermaskine Sølv
3.670 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.710 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk barbermaskine Series 9 PRO+ våd og tør brug
4.659 kr
Total: 4.659 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Barbermaskine Series 9 PRO+ 9667cc
4.699 kr
+ fri fragt
Total: 4.699 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun