Braun Series 9 Pro+ 9575cc

4.7 (767 anmeldelser)

Braun Series 9 Pro+ 9575cc barbermaskine tilbyder en exceptionel barberoplevelse med sin avancerede wet & dry teknologi. Dens højtydende motor og præcise folie-shaver sikrer en tæt og komfortabel barbering, uanset om du har et 1-, 3- eller 7-dages skæg. Det stilfulde metallic design og lange batterilevetid gør den ideel til daglig brug.

Braun Series 9 Pro+ 9575cc koster lige nu 2.354 kr. En stigning på 14,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.057 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.057 kr (03. maj 2026) og 2.354 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.354 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Series 9 Pro+ 9575cc Barbermaskine Sølv
2.354 kr
Total: 2.354 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Barbermaskine Series 9 9575cc
2.354 kr
+ fri fragt
Total: 2.354 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Series 9 Pro+ 9575cc System wet&dry, Noble Metal
2.382 kr
Total: 2.382 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
New--Barbermaskine Series 9
2.929 kr
+ fri fragt
Total: 2.929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Series 9 Pro+ 9575cc Wet & Dry Folie shaver Trimmer Metallic
3.823 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.862 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Braun Series 9 PRO+ 9575cc Barbermaskine
4.799 kr
+ fri fragt
Total: 4.799 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 14.4%

Specifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbering og personlig pleje