Braun Series 9 Pro+ 9560cc

4.7 (570 anmeldelser)
Braun Series 9 Pro+ 9560cc
Bedste pris
Faldet 4.0%
2.542kr
4.152 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Braun Series 9 Pro+ 9560cc er en førsteklasses herreshaver designet til at give en tæt og komfortabel barbering. Denne trådløse shaver i elegant sort er udstyret med avanceret teknologi, der sikrer både nærhed og hudkomfort. Perfekt til daglig brug, uanset skæglængde.

Braun Series 9 Pro+ 9560cc koster lige nu 2.542 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.648 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.542 kr (16. juli 2026) og 2.648 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.542 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Series 9 Pro+ 9560cc Barbermaskine Sort
2.542 kr
Total: 2.542 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Series 9 Pro+ 9560cc Barbermaskine Sort
2.779 kr
+ fri fragt
Total: 2.779 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Braun Series 9 Pro+ 9560cc Herreshaver
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Barbermaskine Series 9 9560cc w&d
4.085 kr
Total: 4.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Braun Series 9 Pro Barbermaskine 9560CC
4.099 kr
+ fri fragt
Total: 4.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Series 9 Pro+ 9560cc Trimmer Sort
4.152 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.191 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.0%

Specifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
farve: Black, Stainless Steel
funktioner: Ledningsfri
type: Elektrisk barbermaskine