Braun Series 9 Pro 9460cc Barbermaskine

4.7 (585 anmeldelser)
Braun Series 9 Pro 9460cc Barbermaskine
Bedste pris
Stabil pris
2.159kr
3.498 krSPAR 38%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Braun Series 9 Pro 9460cc barbermaskine tilbyder en tæt og komfortabel barbering med sin avancerede ProLift trimmer. Denne trådløse maskine har en batteritid på 60 minutter og er ideel til både tør- og vådbarbering. Den er designet med holdbare materialer som rustfrit stål og leveres i et elegant sort design.

Braun Series 9 Pro 9460cc Barbermaskine koster lige nu 2.159 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 1,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.186 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.159 kr (01. maj 2026) og 2.186 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.159 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Barbermaskine Series 9 Pro 9460cc
2.159 kr
+ fri fragt
Total: 2.159 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Series 9 Pro 9460cc Barbermaskine Sort Sølv
2.241 kr
Total: 2.241 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Rakapparat Serie 9 Pro 9460cc
2.526 kr
Total: 2.526 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Series 9, 9460cc, Rasierer, schwarz
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk barbermaskine – Serie 9 Pro, våd og tør brug
2.919 kr
Total: 2.919 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Series 9 9460cc Folie shaver Sort
3.498 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.537 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Barbering og personlig pleje