Braun Series 3+ 3010BT

4.4 (1 anmeldelse)
Braun Series 3+ 3010BT
Bedste pris
Stabil pris
670kr
1.099 krSPAR 39%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Braun Series 3+ 3010BT er en elektrisk barbermaskine med skægtrimmertilbehør, der giver tæt og behagelig barbering. Maskinen har dobbelte folieelementer, en midtertrimmer og fleksible blade, som følger ansigtets konturer. MicroComb-teknologi hjælper med at indfange flere hår pr. strøg, og den kan bruges til både våd- og tørbarbering. Præcisionstrimmeren gør det let at style bakkenbarter og overskæg. Inkluderer 5 kamme og tilbehør til rengøring.

Braun Series 3+ 3010BT koster lige nu 670 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 19,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 829 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 670 kr (16. juli 2026) og 829 kr (25. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 670 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Series 3+ 3010BT Barbermaskine Blå
670 kr
Total: 670 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Braun Series 3+ Elektrisk Barbermaskine Med Skægtrimmertilbehør, Våd- Og Tørbarbering 3010bt
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Series 3 3010BT Black/Blue
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Series 3+ elektrisk barbermaskine med skægtrimmertilbehør, våd og tør 3010BT Blå
829 kr
Total: 829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Barbermaskine Series 3+ 3010BT
999 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Elektrisk barbermaskine med trimmertilbehør
1.099 kr
Total: 1.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun