Braun Multiquick 9 MQ 9138XI

4.7 (181 anmeldelser)

Oplev alsidighed i køkkenet med Braun Multiquick 9 MQ 9138XI stavblender. Med en kraftfuld 1.2 kW motor kan du blende alt fra supper til smoothies med lethed. Designet i elegant sort og børstet rustfrit stål, kombinerer denne stavblender stil og ydeevne til perfektion.

Braun Multiquick 9 MQ 9138XI koster lige nu 828 kr. En stigning på 4,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 793 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 793 kr (17. april 2026) og 864 kr (28. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 828 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Multiquick 9 MQ 9138XI Stavblender Premium sort/børstet rustfrit stål
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Stavblender Multiquick 9 MQ 9138XI 1200 W
839 kr
+ 39 kr fragt
Total: 878 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Braun MultiQuick 9 Stavblender MQ 9138X
864 kr
Total: 864 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun MQ9138XI Multiquick 9 -sauvasekoitin
926 kr
Total: 926 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Multiquick 9 MQ 9138XI Stavblender Premium sort/børstet rustfrit stål
1.059 kr
+ fri fragt
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Braun Multiquick 9 MQ9138XI Stavblender Kraftfuld 1200W Blender med Tilbehør
1.338 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.377 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Stavblendersæt MQ9138XI MultiQuick 9 Premium 1200W
1.539 kr
Total: 1.539 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere