Braun MultiQuick 7 MQ7087X

4.5 (451 anmeldelser)

Braun MultiQuick 7 MQ7087X er en stavblender med ACTIVEBlade-teknologi, der giver op til 250 % mere aktiv skæreoverflade. Den har Easy SmartSpeed, så du nemt kan justere hastigheden med et tryk, samt POWERBell og SPLASHControl for at undgå stænk og sikre jævne resultater. EasyClick-systemet gør det hurtigt at skifte tilbehør, hvilket giver dig stor alsidighed i køkkenet.

Braun MultiQuick 7 MQ7087X koster lige nu 968 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 965 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 965 kr (09. maj 2026) og 968 kr (24. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 968 kr hos Teknikproffset DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Stavmixer MultiQuick 7 MQ7087X
968 kr
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Stavblender Multiquick 7 MQ 7087X 1000 W
969 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.008 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Multiquick 7 MQ 7087X Stavblender Høj ende-sort/børstet rustfrit stål
1.032 kr
Total: 1.032 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Multiquick 7 MQ 7087X Stavblender Høj ende-sort/børstet rustfrit stål
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Stavblender MultiQuick 7 MQ7087X Sæt
1.579 kr
Total: 1.579 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun