Braun MultiQuick 7 MQ7025X

4.7 (968 anmeldelser)

Braun MultiQuick 7 MQ7025X er en kraftfuld stavblender med 1000W motor og innovativ ACTIVEBlade-teknologi, der gør madlavning nemmere og hurtigere. Dens robuste design i sort og rustfrit stål sikrer holdbarhed, mens den fleksible skaftteknologi giver dig præcise resultater hver gang. Perfekt til hurtig tilberedning af sunde måltider til familien.

Braun MultiQuick 7 MQ7025X koster lige nu 555 kr. En stigning på 10,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 504 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 504 kr (16. april 2026) og 563 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 555 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Stavblender Multiquick 7 MQ 7025X 1000 W
555 kr
+ 39 kr fragt
Total: 594 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Multiquick 7 MQ 7025X Stavblender Premium sort/børstet rustfrit stål
563 kr
Total: 563 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun Stavmixer MQ7025X MultiQuick 7
653 kr
Total: 653 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Multiquick 7 MQ 7025X Stavblender Premium sort/børstet rustfrit stål
699 kr
+ fri fragt
Total: 699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Stavblender MQ7025X MultiQuick 7
1.059 kr
Total: 1.059 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 10.1%

Specifikationer

Mærke: Procter & Gamble
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere