Braun Lysepilator (IPL) PL5221

Braun Lysepilator (IPL) PL5221 er en IPL-hårfjerningsenhed til hjemmebrug med 2 hoveder. Enheden er klinisk bevist til at give op til to års glat hud med synlige resultater efter blot to behandlinger. Den er testet af dermatologer og gynækologer, og er øjensikker, så ingen beskyttelsesbriller er nødvendige. Bruges på hele kroppen med skræddersyede indstillinger til forskellige områder, og Smart Flex-hovedet sikrer fuld dækning, selv på vanskelige steder.

Braun Lysepilator (IPL) PL5221 koster lige nu 3.074 kr. En stigning på 23,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.489 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.489 kr (27. maj 2026) og 4.070 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.074 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Silk-expert Pro 5 PL5221 Hårfjernelses-system
3.074 kr
Total: 3.074 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-expert Pro 5 PL5221 Hårfjernelses-system
3.599 kr
+ fri fragt
Total: 3.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Braun Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme 2 Hoveder
4.070 kr
+ 40 kr fragt
Total: 4.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun IPL Silk·expert Pro 5, Hårborttagning Hemma, 2 huvuden, PL5221
4.115 kr
Total: 4.115 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Lysepilator (IPL) PL5221
4.289 kr
+ fri fragt
Total: 4.289 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
IPL-hårfjerningsenhed til hjemmebrug, 2 hoveder
6.279 kr
Total: 6.279 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun