Braun IPL Silk·expert Pro 5, Hårborttagning Hemma, 2 huvuden, PL5210

Bedste pris
Stabil pris
2.859kr
5.829 krSPAR 51%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Braun IPL Silk·expert Pro 5 PL5210 er en IPL-hårfjerningsenhed til hjemmebrug med to hoveder. Enheden giver synlige resultater efter blot to behandlinger og kan give op til to års glat hud. Den er dermatologisk og gynækologisk testet, skånsom mod huden og kræver ikke beskyttelsesbriller. Med tre indstillinger og dedikerede hoveder til forskellige kropsdele sikrer den fuld dækning, også på vanskelige områder. Helkropsbehandling kan klares på cirka 10 minutter.

Braun IPL Silk·expert Pro 5, Hårborttagning Hemma, 2 huvuden, PL5210 koster lige nu 2.859 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 25,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 3.850 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.859 kr (22. juli 2026) og 3.850 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.859 kr hos Ultrashop.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Braun Silk-expert Pro PL5210 IPL Guld
2.859 kr
+ fri fragt
Total: 2.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Braun Silk-expert Pro PL5210 IPL Guld
3.048 kr
Total: 3.048 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Braun Ipl Silk·expert Pro 5 Hårfjerning Hjemme 2 Hoveder
3.850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Braun IPL Silk·expert Pro 5, Hårborttagning Hemma, 2 huvuden, PL5210
3.881 kr
Total: 3.881 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Braun Lysepilator (IPL) PL5210
3.999 kr
+ fri fragt
Total: 3.999 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
IPL-hårfjerningsenhed til hjemmebrug, 2 hoveder
5.829 kr
Total: 5.829 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Braun