Bose Ultra Open Earbuds

4.3 (6 anmeldelser)
Bose Ultra Open Earbuds
Bedste pris
Faldet 8.3%
1.501kr
3.236 krSPAR 54%
hos Salgsbutikken.dk
På lagerFri fragtLaveste

Bose Ultra Open Earbuds tilbyder en unik lytteoplevelse med deres åbne øredesign, der lader dig høre musikken og omgivelserne samtidig. Perfekte til daglig brug eller aktiviteter, hvor du vil være bevidst om din omverden, mens du nyder høj kvalitetslyd. Med Bluetooth-forbindelse er de nemme at parre med dine enheder.

Bose Ultra Open Earbuds koster lige nu 1.501 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 13,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.728 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.501 kr (20. juli 2026) og 1.728 kr (18. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.501 kr hos Salgsbutikken.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Bose Ultra Open Earbuds Black
1.501 kr
+ fri fragt
Total: 1.501 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose Ultra Open Earbuds Black
1.560 kr
+ fri fragt
Total: 1.560 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Open Earbuds Ultra 5v
2.070 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose headphones/headset Wireless
2.449 kr
+ fri fragt
Total: 2.449 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Ultra Open Earbuds Stereo Sort
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Ultra Open Earbuds Sort
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose Ultra Open Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
3.236 kr
Total: 3.236 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.3%

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 0,9 m
overholdelse af standarder: FCC
ørepudemateriale: Silikone