Bose Ultra Open

4.3 (6 anmeldelser)

Bose Ultra Open øretelefoner tilbyder en unik lytteoplevelse med deres innovative open-ear design. Nyd trådløs komfort og enestående lydkvalitet, der bringer dig tættere på din musik uden at afbryde din daglige gøremål. Perfekt til musikelskere, der ønsker både frihed og fremragende lyd.

Bose Ultra Open koster lige nu 1.572 kr. En stigning på 6,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.474 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.474 kr (04. juli 2026) og 1.647 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.572 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose Ultra Open Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
1.572 kr
Total: 1.572 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Bose Ultra Open Earbuds White
1.647 kr
+ fri fragt
Total: 1.647 kr
På lager
Leveringstid: forventet 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose Ultra Open Earbuds White Smoke
1.658 kr
+ fri fragt
Total: 1.658 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose Ultra Open Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Hvid
1.829 kr
+ fri fragt
Total: 1.829 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Open Earbuds Ultra 5v
2.070 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.110 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Ultra Open Earbuds Hvid
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset
forbindelse: Trådløse
kabellængde: 0,9 m
overholdelse af standarder: FCC
ørepudemateriale: Silikone