Bose QuietComfort Ultra Earbuds

Bedste pris
Faldet 8.9%
1.283kr
2.699 krSPAR 52%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bose QuietComfort Ultra Earbuds tilbyder førsteklasses lydkvalitet og støjreduktion i en kompakt in-ear formfaktor. Disse trådløse høretelefoner leverer en fordybende lydoplevelse med Bose Immersive Audio-teknologi, der placerer musikken forrest i lytteroplevelsen. Med op til 6 timers batterilevetid og behagelig pasform er de ideelle til daglig brug.

Bose QuietComfort Ultra Earbuds koster lige nu 1.283 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,5 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.450 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.283 kr (16. juli 2026) og 1.450 kr (22. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.283 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Ultra Earbuds trådløse høretelefoner, In-Ear
1.283 kr
Total: 1.283 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Ultra Earbuds White
1.418 kr
+ fri fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds
1.780 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.820 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Bose Quitecomfort Ultra Earbuds White
1.981 kr
+ fri fragt
Total: 1.981 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose QuietComfort Ultra Earbuds White
2.069 kr
+ fri fragt
Total: 2.069 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds In-Ear-Høretelefoner | Hvid
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds Sort
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 8.9%

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset