Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen

4.6 (1 anmeldelse)

Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen hovedtelefoner i hvid leverer fyldig og nuanceret lyd med Immersive Mode og banebrydende rumlig lyd, der omslutter musikken. Den aktive støjreduktion skaber ro, mens Aware Mode gør det muligt at være opmærksom på omgivelserne, når det ønskes. Hovedtelefonerne har både Bluetooth og kablet tilslutning via 3,5 mm jackstik og er designet med komfort og luksuriøse materialer for en behagelig lytteoplevelse.

Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen koster lige nu 2.576 kr. En stigning på 1,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.541 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.541 kr (23. juni 2026) og 2.775 kr (16. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.576 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Ultra White
2.576 kr
+ fri fragt
Total: 2.576 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen Headphones Trådløse Hvid
2.757 kr
Total: 2.757 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Bose Quietcomfort Ultra Headphones 2nd Gen | Trådløse
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose QuietComfort Ultra 2.Gen white
3.669 kr
+ fri fragt
Total: 3.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Headphones Stereo Usb-c Hvid
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bose QuietComfort Ultra hovedtelefoner
4.128 kr
Total: 4.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset