Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen

Bedste pris
Stabil pris
2.733kr
4.429 krSPAR 38%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen er hovedtelefoner i fuld størrelse med både Bluetooth og kablet tilslutning. De har aktiv støjreduktion, så du kan fokusere på musikken eller samtaler uden forstyrrelser. Med indbygget mikrofon og 3,5 mm jackstik er de velegnede til både trådløs og kablet brug. Designet i sort og guld kombinerer stil med funktionalitet.

Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen koster lige nu 2.733 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.858 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.733 kr (16. juli 2026) og 2.858 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.733 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen Headphones Trådløse Sort Guld
2.733 kr
Total: 2.733 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Ultra Desert Gold
2.829 kr
+ fri fragt
Total: 2.829 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Bose QuietComfort Ultra 2nd Gen Hovedtelefoner i Sort & Guld
3.499 kr
+ fri fragt
Total: 3.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Headphones Stereo Usb-c Guld, Sort
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bose QuietComfort Ultra hovedtelefoner
3.957 kr
Total: 3.957 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose Headphones/Headset Wireless
4.429 kr
+ fri fragt
Total: 4.429 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset