Bose QuietComfort Ultra

Bedste pris
Faldet 5.2%
1.326kr
3.099 krSPAR 57%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev enestående lydkvalitet med Bose QuietComfort Ultra trådløse øretelefoner. Med aktiv støjfjerning og ergonomisk design er de perfekte til både pendling og afslapning. Bluetooth-tilslutningen sikrer nem forbindelse til dine enheder, mens den elegante 'måneblå' farve tilføjer stil til deres funktionalitet.

Bose QuietComfort Ultra koster lige nu 1.326 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.417 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.326 kr (16. juli 2026) og 1.417 kr (11. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.326 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Ultra Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Blå
1.326 kr
Total: 1.326 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Ultra Earbuds Lunar Blue
1.489 kr
+ fri fragt
Total: 1.489 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose headset 882826-0060 Wireless Blue 80g
1.900 kr
+ fri fragt
Total: 1.900 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds
1.950 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Earbuds Blå
2.399 kr
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Bose QuietComfort Ultra Lunar Blue Måneblå
3.099 kr
+ fri fragt
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.2%

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset