Bose QuietComfort Ultra

Bose QuietComfort Ultra er trådløse hovedtelefoner, der leverer enestående lydkvalitet med justerbar støjreduktion. Perfekte til at skabe din egen lydoplevelse, uanset hvor du er. Med komfortabel pasform og lang batterilevetid kan du nyde musik i timevis.

Bose QuietComfort Ultra koster lige nu 2.258 kr. En stigning på 1,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.230 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.230 kr (17. april 2026) og 2.258 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.258 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Ultra Headphones Trådløse Sort
2.258 kr
Total: 2.258 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Ultra Black
2.349 kr
+ fri fragt
Total: 2.349 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Qc Ultra Høretelefoners
2.850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 2.890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Headphones Stereo Sort
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Headphones Sort
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose QuietComfort Ultra Over-Ear
3.269 kr
+ fri fragt
Total: 3.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
BOSE QuietComfort Ultra Trådløse Høretelefoner Prima Støjreduktion Sort
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset