Bose QuietComfort Ultra

Bose QuietComfort Ultra høretelefoner giver dig en imponerende kombination af aktiv støjreduktion, luksuriøs komfort og krystalklar lydkvalitet. Med justerbare lyttefunktioner kan du vælge mellem total fordybelse eller være opmærksom på dine omgivelser, hvilket gør dem ideelle til både rejsen og kontoret. Den lange batterilevetid sikrer, at du kan nyde din musik dagen lang.

Bose QuietComfort Ultra koster lige nu 2.269 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.205 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.205 kr (28. maj 2026) og 2.269 kr (14. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.269 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Ultra White
2.269 kr
+ fri fragt
Total: 2.269 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Ultra Noise Cancelling Headphones
2.424 kr
Total: 2.424 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose QuietComfort Ultra Noise Cancelling Headphones
2.459 kr
+ fri fragt
Total: 2.459 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Ultra Headphones Hvid
3.099 kr
Total: 3.099 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Qc Ultra Høretelefoners
3.240 kr
+ 40 kr fragt
Total: 3.280 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
BOSE QuietComfort Ultra Trådløse Høretelefoner Prima Støjreduktion Hvid
3.899 kr
+ fri fragt
Total: 3.899 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset