Bose QuietComfort Earbuds

Bedste pris
Stabil pris
1.082kr
1.599 krSPAR 32%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bose QuietComfort Earbuds giver en fremragende lydoplevelse med avanceret aktiv støjreduktion. Disse ægte trådløse øretelefoner er perfekte til musikelskere, der ønsker luksuriøs komfort og krystalklar lyd. Med Bluetooth-forbindelse og indbygget mikrofon kan du nemt håndtere opkald og opgaver uden afbrydelser.

Bose QuietComfort Earbuds koster lige nu 1.082 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 7,4 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.169 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.082 kr (28. april 2026) og 1.169 kr (20. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.082 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bose QuietComfort Earbuds Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Sort
1.082 kr
Total: 1.082 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Earbuds Black
1.153 kr
+ fri fragt
Total: 1.153 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Earbuds Stereo Sort
1.249 kr
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bose QuietComfort Earbuds 2024 Black
1.359 kr
+ fri fragt
Total: 1.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Quietcomfort True Wireless Earbuds
1.500 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.540 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Earbuds Sort
1.599 kr
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset