Bose QuietComfort

Bose QuietComfort hovedtelefoner giver en enestående lytteoplevelse med justerbar aktiv støjreduktion og trådløs Bluetooth-forbindelse. Den behagelige pasform og justerbare EQ sikrer, at du kan fordybe dig i musikken under alle forhold. Perfekt til både rejsen og hverdagsbrug.

Bose QuietComfort koster lige nu 1.582 kr. En stigning på 0,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.568 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.568 kr (16. april 2026) og 1.747 kr (19. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.582 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
BOSE QuietComfort Trådløse Hovedtelefoner sort
1.582 kr
Total: 1.582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Headphones Stereo Sort
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bose QuietComfort Black
1.659 kr
+ fri fragt
Total: 1.659 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bose Quietcomfort Anc Bluetooth Over-ear Headphones
1.770 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.810 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Bose QuietComfort Høretelefoner Sort
1.899 kr
Total: 1.899 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
BOSE QuietComfort Trådløse Hovedtelefoner sort
1.919 kr
+ fri fragt
Total: 1.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Salgsbutikken.dk favicon
Salgsbutikken.dk
Bose Quietcomfort Headphones
1.999 kr
+ fri fragt
Total: 1.999 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Bose Quietcomfort Headphones Ii Sort
2.499 kr
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Bose Bose QuietComfort Trådløse over-ear Hovedtelefoner sort 0017817848961 Modsvarer: N/A
3.099 kr
Total: 3.099 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.6%

Specifikationer

Mærke: Bose
Kategori: Hovedtelefoner og headset