Bosch WNA134B0SN

4.4 (82 anmeldelser)
Bosch WNA134B0SN
Bedste pris
Stabil pris
5.499kr
8.999 krSPAR 39%
hos Erling Christensen Møbler
På lagerFri fragtLaveste

Bosch WNA134B0SN kombineret vaske-tørremaskine tilbyder en vaskekapacitet på 8 kg og en tørrekapacitet på 5 kg. Med Iron Assist dampfunktion reduceres folder under tørring, og Autodry sikrer en skånsom tørring til den ønskede tørhedsgrad. Maskinen har energiklasse E og er designet til at opnå effektiv vask og tørring.

Bosch WNA134B0SN koster lige nu 5.499 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 11,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 6.195 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.499 kr (29. juni 2026) og 6.195 kr (03. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.499 kr hos Erling Christensen Møbler.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Erling Christensen Møbler favicon
Erling Christensen Møbler
Erling Christensen Møbler Bosch WNA134B0SN vaske/tørremaskine : Erling Christensen Møbler : Erling Christensen Møbler
5.499 kr
+ fri fragt
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 2-3 dage
Køb nu
HvidevareShoppen.dk favicon
HvidevareShoppen.dk
Bosch Vaske-tørremaskine WNA134B0SN 2+2 års garanti
6.195 kr
+ fri fragt
Total: 6.195 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch WNA134B0SN Vaske/tørremaskine
6.791 kr
+ fri fragt
Total: 6.791 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Kai Berntsen ApS favicon
Kai Berntsen ApS
Bosch WNA134B0SN Vaske-tørremaskine 2+2 års garanti
7.995 kr
+ fri fragt
Total: 7.995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
SA-Service.dk favicon
SA-Service.dk
Bosch Vaske-tørremaskine WNA134B0SN
8.999 kr
+ 99 kr fragt
Total: 9.098 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Vaskesøjler