Bosch WiFi-modul til Climate 3000i

4.7 (13 anmeldelser)

Bosch WiFi-modul til Climate 3000i er et tilbehør, der giver dig mulighed for at styre og overvåge dit Bosch Climate 3000i klimaanlæg via Bosch HomeCom Easy appen. Modulet installeres let på under 10 minutter og gør det nemt at opnå smart kontrol over dit klimaanlæg direkte fra din smartphone.

Bosch WiFi-modul til Climate 3000i koster lige nu 779 kr. En stigning på 8,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 719 kr. Vores prishistorik bygger på 63 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 719 kr (30. maj 2026) og 779 kr (08. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 779 kr hos CompletVVS.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
WiFi-modul til Bosch Climate 3000i klimaanlæg
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch Wifi-modul til Climate 3000i varmepumper
779 kr
+ 39 kr fragt
Total: 818 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Bosch Wi-Fi modul, USB Wi-Fi modul til Bosch Climate 3000i
789 kr
+ 79 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
WiFi-modul til Bosch Climate 3000i klimaanlæg
789 kr
+ 39 kr fragt
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
WIFI modul til Climate 3000i luft til luft serie, appstyret Bosch
797 kr
+ 39 kr fragt
Total: 836 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch wi-fi modul til Climate 3000i klimaanlæg
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Netværkskort og -adaptere