Bosch UniversalChain 18

4.4 (1 anmeldelse)

Bosch UniversalChain 18 er en let og kompakt akku kædesav, ideel til effektiv savning i haven. Med en vægt på kun 3 kg er den nem at håndtere og sikrer præcise resultater. Det integrerede Bosch SDS-system gør det let at spænde og udskifte kæden uden værktøj.

Bosch UniversalChain 18 koster lige nu 941 kr. En stigning på 0,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 939 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 939 kr (08. april 2026) og 941 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 941 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch UniversalChain 18 (SOLO)
941 kr
+ 39 kr fragt
Total: 980 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch UniversalChain 18 Akku kædesav 06008B8001
990 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch UniversalChain 18 Kædesav Elektrisk 3kg
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch UniversalChain 18 motorsav 18 V 20 cm sværd
1.369 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Batteridrevet kædesav 18 V
1.534 kr
Total: 1.534 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Kædesave
energitype: El
farve: Black, Green
klingelængde: 46 cm
savstil: Lige klinge