Bosch Universal Impact 18V-60

4.6 (376 anmeldelser)

Bosch Universal Impact 18V-60 er en kraftfuld akkuslagboremaskine, ideel til både skruning og slagboring. Den kulfri motor sikrer længere driftstid og overlegen borekraft, mens en robust 13-mm metalpatron giver let udskiftning af bor. Med 20 momentforvalg får du optimal kontrol til alle opgaver i hjemmet.

Bosch Universal Impact 18V-60 koster lige nu 593 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 591 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 591 kr (18. juli 2026) og 1.057 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 593 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine Med batteri 1 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron
593 kr
Total: 593 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch UniversalImpact 18V-60 Slagboremaskine Med batteri 1 batterier inkluderet Nøgleløs borepatron
819 kr
+ fri fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Universal Impact 18V-60
828 kr
+ 39 kr fragt
Total: 867 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkuslagboremaskine Univ 18V-60 2,0ah 06039D7101
1.057 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.106 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
BOSCH UniversalImpact 18V-60 bore-/skruemaskine 18 V, 60 Nm
1.199 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.268 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 11.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatronstørrelse: 13 mm
borepatrontype: Borepatron uden nøgle
drivkraft: Ledningsfri
funktioner: Børsteløs motor