Bosch Universal Impact 18V

Bosch Universal Impact 18V slagboremaskine er ideel til både bore- og skruearbejde. Med sin kraftfulde motor og kvalitetsgearkasse kan den håndtere mange materialer og sikrer en lang levetid.

Bosch Universal Impact 18V koster lige nu 551 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 522 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 522 kr (09. maj 2026) og 551 kr (17. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 551 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch UniversalImpact (SOLO)
551 kr
+ 39 kr fragt
Total: 590 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch akku slagboremaskine uden batteri 18volt 1,5Ah
579 kr
+ 39 kr fragt
Total: 618 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Universal impact 18 slagboremaskine u.batteri 18volt
619 kr
+ 39 kr fragt
Total: 658 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch akku slagboremaskine Universal Impact u.batteri 18volt
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkuslagboremaskine Uni Impact 18V Solo 06039D4100
699 kr
+ 49 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bosch akku slagboremaskine Universal Impact u.batteri 18volt
879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 918 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.4%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner