Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer

4.5 (155 anmeldelser)
Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer
Bedste pris
Stabil pris
519kr
1.289 krSPAR 60%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer er en alsidig og kraftfuld maskine velegnet til let hammerboring i murværk. Den pneumatiske hammermekanisme og SDS-Quick gør det nemt og hurtigt at skifte tilbehør, så du kan klare alle opgaver i hjemmet eller på farten.

Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer koster lige nu 519 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 4,2 % lavere end den højeste registrerede pris på 542 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (23. april 2026) og 542 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 519 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch Uneo Maxx Borehammer Intet batteri 18V 0.6Joule
519 kr
Total: 519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch UneoMaxx 18V Solo akku-hammer, uden batteri
582 kr
Total: 582 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch Uneo Maxx 18 V Akku borehammer uden batteri
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch 18V Uneo Maxx borehammer uden batteri
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Uneo Maxx 18 V Akku borehammer uden batteri
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Uneo Maxx (SOLO)
723 kr
+ 39 kr fragt
Total: 762 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Uneo Maxx Borehammer Intet batteri 18V 0.6Joule
769 kr
+ fri fragt
Total: 769 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Uneo Maxx Akku-borehammer 060395230C
777 kr
+ 49 kr fragt
Total: 826 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer uden batteri
819 kr
+ 39 kr fragt
Total: 858 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Uneo Maxx 18 V borehammer uden batteri
849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 888 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Slagboremaskine med tilbehør Bosch 18 V
1.289 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.358 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner