Bosch Serie 4 VitaPower MMB6141S

4.6 (345 anmeldelser)

Bosch Serie 4 VitaPower MMB6141S blender kombinerer kraft og præcision med sin 1200W motor og 1,5 liter Tritan-kande. De rustfri stålblade sikrer optimal ydeevne til alt fra smoothies til supper. Blenderens holdbare design og puls-funktion gør den til et essentielt køkkenredskab.

Bosch Serie 4 VitaPower MMB6141S koster lige nu 621 kr. En stigning på 6,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 582 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 582 kr (07. juli 2026) og 668 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 621 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Blender Serie | 4 VitaPower MMB6141S 1200 W
621 kr
+ 39 kr fragt
Total: 660 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Blender VitaPower MMB6141S Serie 4 mixer
709 kr
Total: 709 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Serie | 4 VitaPower MMB6172S Blender Sølv
749 kr
+ fri fragt
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch Serie | 4 VitaPower MMB6172S Blender Pulsfunktion Sølv
752 kr
Total: 752 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Blender VitaPower MMB6141S Series 4 blender
969 kr
Total: 969 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Køkkenmaskiner og blendere
funktioner: Variabel hastighed
type: Blender