Bosch Serie 2 BBHF216

Bosch Serie 2 BBHF216 er en alsidig 2-i-1 stangstøvsuger, der fungerer som både håndholdt og stående støvsuger. Den poseløse, ledningsfri teknologi gør rengøringen effektiv og fleksibel. Med to hastigheder og et bevægeligt mundstykke er den ideel til alle gulvtyper.

Bosch Serie 2 BBHF216 koster lige nu 853 kr. En stigning på 17,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 725 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 725 kr (21. april 2026) og 874 kr (04. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 853 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch Readyyy Serie | 2 BBHF216 Støvsuger Natteblå
853 kr
Total: 853 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch Serie 2 BBHF216 stav støvsuger & elektrisk kost 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Dry Poseløs Blå
919 kr
+ fri fragt
Total: 919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Ledningsfri stangstøvsuger 2in1 16v blå
947 kr
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Stangstøvsuger Readyyy Serie 2 BBHF216
977 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.016 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Superprice.dk favicon
Superprice.dk
Bosch Serie 2 BBHF216 stav støvsuger & elektrisk kost 2-i-1 stangstøvsuger Batteri Dry Poseløs Blå
1.218 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Ledningsfri 2-i-1 støvsuger – Let, lang driftstid
1.619 kr
Total: 1.619 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 13.9%

Specifikationer

Mærke: Bosch Group
Kategori: Vand- og støvsugere