Bosch SDS Max-9 Gennembrudsbor 65x450mm

Bedste pris
Stabil pris
1.369kr
2.190 krSPAR 37%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch SDS Max-9 gennembrudsbor er designet til at bore store og dybe huller i beton. Den karbidforstærkede spids sikrer hurtige og effektive resultater. Perfekt til professionelle behov, hvor præcision og holdbarhed er afgørende.

Bosch SDS Max-9 Gennembrudsbor 65x450mm koster lige nu 1.369 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 0,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.377 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.369 kr (07. maj 2026) og 1.377 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.369 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch SDS-max-9 Kerneskærer Hammerbor
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Hammerbor Gen.br.bor SDS Max 65x450mm 1618596459
1.907 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.956 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Gennembrudsbor SDS max-9 Break Through
2.190 kr
+ fri fragt
Total: 2.190 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Bor tilbehør