Bosch Professional GSR 12V-35 FC

4.7 (3 anmeldelser)

Bosch Professional GSR 12V-35 FC er en alsidig bore-/skruemaskine med en kraftfuld børsteløs motor og et kompakt design. Med det innovative FlexiClick-system kan du hurtigt skifte mellem forskellige tilbehør, hvilket gør den ideel til forskellige arbejdsopgaver. Batteridrevet og med en maksimal drejningsmoment på 35 Nm, er den perfekt til præcision og kontrol, selv i trange rum.

Bosch Professional GSR 12V-35 FC koster lige nu 2.617 kr. En stigning på 7,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.431 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.431 kr (30. juni 2026) og 2.617 kr (22. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.617 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSR 12V-35 FC
2.617 kr
+ fri fragt
Total: 2.617 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch FlixiClick bore-/skruemaskine GSR12V-35FC, 12 V, 35 Nm, 1.750 o/min, L-Boxx
2.637 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.676 kr
På lager
Leveringstid: Ukendt
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GSR 12V-35 FC Professional Bore-/skruemaskine 12V 2 batterier inkluderet
3.189 kr
+ fri fragt
Total: 3.189 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch Professional GSR 12V-35 FC 12 V bor-/skruemaskine, 35 Nm
3.399 kr
+ 69 kr fragt
Total: 3.468 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GSR 12V-35 FC  Akku bore-/skruemaskine 06019H3000
4.073 kr
+ fri fragt
Total: 4.073 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner
borepatronstørrelse: 10 mm
borepatrontype: Borepatron uden nøgle
farve: Black, Blue
funktioner: Boresæt, Børsteløs motor, Litium-ion-batteri, Med indbygget lys