Bosch Professional GSB 18V-45

4.7 (34 anmeldelser)
Bosch Professional GSB 18V-45
Bedste pris
Faldet 12.1%
654kr
1.685 krSPAR 61%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch Professional GSB 18V-45 er en pålidelig 18 V boremaskine, ideel til både professionelle og gør-det-selv-projekter. Den leverer kraftfuld ydeevne og præcision, hvilket gør den perfekt til boreopgaver i hus og have. Bemærk, at batteri og oplader ikke er inkluderet.

Bosch Professional GSB 18V-45 koster lige nu 654 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 12,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 744 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 654 kr (16. juli 2026) og 744 kr (25. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 654 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GSB 18V-45 Professional Bore-/skruemaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
654 kr
Total: 654 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch GSB 18V-45 Professional Bore-/skruemaskine Uden batteri Nøgleløs borepatron
793 kr
Total: 793 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GSB 18V-45 Professional Bore-/skruemaskine 18V Batteri og lader ikke inkluderet
869 kr
+ fri fragt
Total: 869 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch GSB18V-45 Professional slagboremaskine u. batteri
1.077 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.116 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GSB 18V-45 Professional
1.272 kr
+ fri fragt
Total: 1.272 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Boremaskine Bosch Professional GSB 18V-45 18 V
1.499 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.568 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Akkuslagboremaskine Gsb 18V-45 Solo 06019K3300
1.685 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.734 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 12.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Håndholdte elektriske boremaskiner