Bosch Professional GBA 12V 6.0Ah

Bosch Professional GBA 12V 6.0Ah batteri tilbyder pålidelig strøm til dit elværktøj. Med en kapacitet på 6,0 Ah og 12 V sikrer det længere driftstid for dine daglige behov. Det er kompakt og integrerer problemfrit med Bosch's fleksible strømsystem, hvilket gør det kompatibelt med både 10,8 V og 12 V værktøj. Ideelt til professionelle, der kræver konstante og effektive energiløsninger.

Bosch Professional GBA 12V 6.0Ah koster lige nu 559 kr. En stigning på 4,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 535 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 535 kr (17. april 2026) og 562 kr (10. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 559 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GBA Professional Batteri Litiumion 6Ah
559 kr
Total: 559 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GBA 12V 6.0Ah Akku 1600A00X7H
630 kr
+ 49 kr fragt
Total: 679 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GBA Professional Batteri Litiumion 6Ah
689 kr
+ fri fragt
Total: 689 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GBA 12V 6.0Ah
810 kr
+ 39 kr fragt
Total: 849 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch Professional 12V Li-Ion batteri 6,0 Ah genopladeligt
949 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.018 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.6%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier