Bosch Professional GBA 12V 3.0Ah

Bosch Professional GBA 12V 3.0Ah batteriet tilbyder pålidelig ydeevne til dit værktøj. Med en vægt på kun 180g og en kapacitet på 3.0Ah, passer det perfekt til alle Bosch Professional 12V værktøjer og sikrer længere driftstid og øget komfort under arbejdet.

Bosch Professional GBA 12V 3.0Ah koster lige nu 323 kr. En stigning på 9,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 295 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 295 kr (28. april 2026) og 323 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 323 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch GBA Professional Batteri Li-ion 3Ah
323 kr
Total: 323 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GBA 12V 3.0Ah
379 kr
+ 39 kr fragt
Total: 418 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch GBA Professional Batteri Li-ion 3Ah
419 kr
+ 39 kr fragt
Total: 458 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Professional batteri 12V 3.0Ah
439 kr
+ 70 kr fragt
Total: 509 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch GBA 12V 3.0Ah Akku 1600A00X79
440 kr
+ 49 kr fragt
Total: 489 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch Professional GBA 12V 3,0 Ah genopladeligt Liion batteri
729 kr
+ 69 kr fragt
Total: 798 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 9.5%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Multifunktionelle værktøjer