Bosch Professional 2 x GBA 12V 3.0Ah + GAL 12V-40

Forlæng driftstiden på dit Bosch Professional værktøj med dette 12V startsæt. Med to 3,0Ah batterier og en hurtiglader har du altid strøm til rådighed. Opladeren sikrer hurtig opladning, så du kan arbejde uafbrudt. Sættet er kompatibelt med alt Bosch Professional 12V værktøj.

Bosch Professional 2 x GBA 12V 3.0Ah + GAL 12V-40 koster lige nu 807 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 765 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 765 kr (01. juli 2026) og 860 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 807 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional 2 x GBA 12V 3.0Ah + GAL 12V-40
807 kr
+ 39 kr fragt
Total: 846 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch 2 x GBA 12V 3.0Ah + GAL 12V-40 Startsæt 1600A019RD
860 kr
+ 49 kr fragt
Total: 909 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch Professional oplader med 2 x 12V 3,0Ah batterier
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Bosch 12V batteripakke, 2 x 3,0 Ah og lader GAL 12V-40
935 kr
+ 39 kr fragt
Total: 974 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch Professional oplader og 2x12V batterier, 3,0Ah
959 kr
+ 39 kr fragt
Total: 998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Akku 12V Startersæt 2X3,0Ah 1Xgal12V-40
1.138 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.177 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch Professional oplader og 2x12V batterier, 3,0Ah
1.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.2%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier