Bosch ProCORE18V 5.5 Ah Batteri

Bosch ProCORE18V 5.5 Ah batteriet leverer en imponerende ledningsfri effekt på 1800 W takket være avanceret celleteknologi. Det er ideelt til krævende opgaver på byggepladsen og giver langvarig ydeevne til dine Bosch værktøjer.

Bosch ProCORE18V 5.5 Ah Batteri koster lige nu 947 kr. En stigning på 20,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 788 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 788 kr (16. april 2026) og 947 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 947 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch ProCORE18V Professional Batteri Li-ion 5.5Ah
947 kr
Total: 947 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional GBA ProCORE 18V 5.5 Ah Battery
1.062 kr
+ fri fragt
Total: 1.062 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Batteri Procore 18V 5,5ah 1600A02149
1.099 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.148 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch ProCORE18V Professional Batteri Litiumion 5.5Ah
1.106 kr
Total: 1.106 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch ProCORE18V Professional Batteri Li-ion 5.5Ah
1.129 kr
+ fri fragt
Total: 1.129 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Batteri Procore 18V 5,5Ah
1.448 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.487 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 20.2%

Specifikationer

Mærke: Bosch Professional
Kategori: Elektrisk værktøj batterier