Bosch ProCORE 18V 4.0Ah Batterisæt

Bedste pris
Faldet 3.1%
934kr
1.349 krSPAR 31%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

Bosch ProCORE 18V 4.0Ah batterisæt kombinerer høj ydelse med kompakt design. Den medfølgende GAL 18V-40 hurtiglader sikrer en effektiv opladning, så du hurtigt kan komme tilbage til arbejdet. Ideel til krævende opgaver, hvor kraft og pålidelighed er afgørende.

Bosch ProCORE 18V 4.0Ah Batterisæt koster lige nu 934 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 3,1 % lavere end den højeste registrerede pris på 964 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 934 kr (16. juli 2026) og 964 kr (19. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 934 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch ProCORE18V Professional Batterioplader
934 kr
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional STARTERSÆT PROCORE 18V 1X4AH GAL 18V-40
964 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.003 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch 1 x ProCORE18V 4.0Ah + GAL 18V-40 Startsæt 1600A01U7U
990 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.039 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch ProCORE18V Professional Batterioplader
1.119 kr
+ fri fragt
Total: 1.119 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
BOSCH ProCORE 18V 4,0 Ah oplader og batterisæt
1.349 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.418 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 3.1%

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier