Bosch ProCORE 1600A0214C 18V 5,5 Ah batterisæt

Bedste pris
Stabil pris
2.350kr
2.799 krSPAR 16%
hos Homeshop DK
På lagerLaveste

Bosch ProCORE 1600A0214C er et kraftfuldt batterisæt, der inkluderer to 5,5 Ah-batterier og en GAL 1880 CV hurtiglader. Batterierne tilbyder avanceret celleteknologi og intelligent styring, hvilket giver en ydeevne svarende til 1800 W med ledning. Ideelt til dem, der ønsker pålidelig og effektiv strøm til deres elværktøj.

Bosch ProCORE 1600A0214C 18V 5,5 Ah batterisæt koster lige nu 2.350 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.350 kr (08. april 2026) og 2.350 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.350 kr hos Homeshop DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Startersæt Procore 18V 2x5,5ah 1600A0214C
2.350 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.399 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch Professional ProCORE Akku-Kit 18V 5.5 Ah + GAL 1880 CV
2.553 kr
+ fri fragt
Total: 2.553 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Batteri og lader sæt BOSCH ProCORE 18 V 5,5 Ah
2.799 kr
+ 69 kr fragt
Total: 2.868 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch
Kategori: Elektrisk værktøj batterier