Bosch POF 1200 AE

Laveste pris nogensinde
4.5 (635 anmeldelser)
Bosch POF 1200 AE
732 kr
+ FRI FRAGT
På lager
Faldet 4.8%

Bosch POF 1200 AE er en alsidig overfræser designet til præcist og kreativt træarbejde. Den har et justerbart omdrejningstal mellem 11.000 og 28.000 o/min, hvilket gør den ideel til mange forskellige opgaver. Med dens spindelstop-funktion kan fræseren nemt skiftes, og en integreret sugeadapter gør det muligt at holde arbejdsområdet rent og støvfrit.

Prisudviklingen for Bosch POF 1200 AE bygger på 101 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 732 kr (01. maj 2026), mens den højeste pris nåede 770 kr (03. februar 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 732 kr, hvilket er den laveste pris, der nogensinde er registreret.

Den billigste pris lige nu er 732 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Bosch POF 1200 AE Dykrouter 1200W
732 kr
Total: 732 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch POF 1200 AE
767 kr
+ 39 kr fragt
Total: 806 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch POF 1200 AE overfræser, 230 V
806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 845 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch POF 1200 AE overfræser, 230 V
809 kr
+ 39 kr fragt
Total: 848 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch Overfræser POF 1200 AE 230v
813 kr
Total: 813 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Bosch POF 1200AE overfræser
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch POF 1200 AE Overfræser 060326A100
830 kr
+ 49 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Bosch POF 1200 AE Dykrouter 1200W
929 kr
+ fri fragt
Total: 929 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch overfræser POF 1200 AE
945 kr
+ 39 kr fragt
Total: 984 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch POF 1200 AE overfræser 230 V
955 kr
+ 39 kr fragt
Total: 994 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Overfræser BOSCH POF 1200 AE 1.200 W
1.309 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 4.8%

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Multifunktionelle værktøjer
anvendelse: Træ
fodtype: Dykfod
funktioner: Med variabel hastighed