Bosch PMF 220 CE

4.4 (716 anmeldelser)

Bosch PMF 220 CE er et alsidigt multiværktøj designet til slibning, savning og mange andre gør-det-selv-opgaver. Med en kraftfuld 220W-motor og Bosch Constant Electronic, sikrer det en konstant ydeevne selv under belastning. Det ergonomiske design og Starlock-systemet giver en præcis og brugervenlig oplevelse.

Bosch PMF 220 CE koster lige nu 602 kr. En stigning på 0,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 600 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 600 kr (20. juni 2026) og 674 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 602 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Bosch PMF 220 CE
602 kr
+ 39 kr fragt
Total: 641 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Bosch multiværktøj
699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 738 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisVærktøj favicon
LavprisVærktøj
Bosch PMF 220 CE multiværktøj, 230 V
709 kr
+ 39 kr fragt
Total: 748 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
LavprisEl favicon
LavprisEl
Bosch PMF 220 CE multiværktøj, 230 V
729 kr
+ 39 kr fragt
Total: 768 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Bosch PMF 220 CE multiværktøj 230 V
869 kr
+ 39 kr fragt
Total: 908 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Bosch Pmf 220 Ce Diy Multifunktionsværkstøj
870 kr
+ 40 kr fragt
Total: 910 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Bosch Multiværktøj Pmf 220 Ce Starlock 0603102000
885 kr
+ 49 kr fragt
Total: 934 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Bosch PMF 220 CE gør-det-selv-multifunktionsværktøj 230v
945 kr
Total: 945 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Bosch PMF 220 CE multifunktionsværktøj 220 W elværktøj
1.109 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.178 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Multifunktionelle værktøjer