Bosch PKS 66 A
Laveste pris nogensinde4.6 (272 anmeldelser)

878 kr
+ 39 kr fragt
På lager
Faldet 23.9%

Bosch PKS 66 A er en kraftfuld rundsav med en 1600W motor, ideel til præcise snit i hårde træmaterialer. Med en skæredybde på op til 66 mm og CutControl-systemet får du præcis styring og kontrol. CleanSystem-boksen sikrer et rent arbejdsområde, mens det ergonomiske design øger komforten ved brug.
Prisudviklingen for Bosch PKS 66 A bygger på 101 prisobservationer. Den laveste registrerede pris var 878 kr (12. marts 2026), mens den højeste pris nåede 1.154 kr (03. februar 2026). Den seneste prisregistrering i dag er 878 kr, hvilket er den laveste pris, der nogensinde er registreret.
Den billigste pris lige nu er 878 kr hos LavprisVærktøj.
Sammenlign priser
Bedste pris
LavprisVærktøj
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
LavprisVærktøj
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
878 kr
+ 39 kr fragt
Total: 917 kr
På lagerLeveringstid: 6-7 dage
LavprisEl
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
LavprisEl
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
929 kr
+ 39 kr fragt
Total: 968 kr
På lagerLeveringstid: 6-7 dage
Greenline
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
Greenline
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lagerLeveringstid: 6-7 dage
Homeshop DK
Bosch Rundsav Pks 66 A 1600w 0603502002
1.165 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.214 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Homeshop DK
Bosch Rundsav Pks 66 A 1600w 0603502002
1.165 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.214 kr
På lagerLeveringstid: 2-5 hverdage
BilligVVS DK
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
BilligVVS DK
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lagerLeveringstid: 6-7 dage
LavprisVVS
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 6-7 dage
LavprisVVS
Bosch PKS 66 A rundsav, 1600W, 230V
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lagerLeveringstid: 6-7 dage
Boligcenter.dk
Rundsav Bosch PKS 66 A 230 V
1.269 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Boligcenter.dk
Rundsav Bosch PKS 66 A 230 V
1.269 kr
+ 69 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lagerLeveringstid: 5-8 Hverdage
Prishistorik
Faldet 23.9%Specifikationer
Mærke: Bosch Home & Garden
Kategori: Håndholdte